Podklady na stiahnutie pre organizátorov sprievodných podujatí

V záujme jednotnej propagácie sprievodných podujatí TVT na Slovensku sme pripravili logo a pečať  na propagačné materiály. Odporúčame Vám, aby ste svoje podujatia propagovali použitím loga a pečate (napr. na plagáte, brožúre, webovej stránke a pod.). Autorské práva na dizajn má CVTI SR, a preto nie je možné do tejto grafiky zasahovať.

Pečať TVT (čierna) (.pdf)

Logo TVT (.png)

Všeobecný plagát TVT 2024 (.pdf)

 
Zverejňovanie sprievodných podujatí na www.tyzdenvedy.sk

  1. Najprv sa prihláste na web-stránke. Ak ešte nemáte vytvorené konto, môžete sa zaregistrovať na stránke Registrácie. V prípade straty hesla pokračujte na stránku Zabudnuté heslo.
  2. Vaše podujatie pridajte cez Váš profil kliknutím na Pridaj podujatie. Vyplňte všetky relevantné údaje k podujatiu. Polia označené hviezdičkou sú povinné. Môžete odoslať aj plagát k podujatiu, poprosíme rozlíšenie 1200×680 bodov, jpg. Po vyplnení formulár odošlete.
  3. V menu Moje podujatia máte možnosť sledovať stav Vašich podujatí. Po odoslaní formulára sa na stránke Moje podujatia objaví informácia o tom, že podujatie po kontrole administrátorom bude zverejnené. Vaše podujatie bude schválené a zverejnené administrátorom najneskôr do 72 hodín.
  4. Vždy keď Vaše pridané podujatie zmeníte, podujatie sa deaktivuje až pokiaľ zmenu administrátor neschváli. Akonáhle Vaše podujatie administrátor schváli uvidíte ho Vy a aj všetci návštevníci portálu v časti Podujatia TVT.

Ak potrebujete pomôcť môžete napísať email na adresu ncpvat@cvtisr.sk.