Podklady na stiahnutie pre organizátorov sprievodných podujatí

V záujme jednotnej propagácie sprievodných podujatí TVT na Slovensku sme pripravili logo a pečať  na propagačné materiály. Odporúčame Vám, aby ste svoje podujatia propagovali použitím loga a pečate (napr. na plagáte, brožúre, webovej stránke a pod.). Autorské práva na dizajn má CVTI SR, a preto nie je možné do tejto grafiky zasahovať.

Pečať TVT (čierna) (.pdf)

Všeobecný plagát TVT 2022 (.pdf)

 
Zverejňovanie sprievodných podujatí na www.tyzdenvedy.sk

  1. Najprv sa prihláste na web-stránke. Ak ešte nemáte vytvorené konto, môžete sa zaregistrovať na stránke Registrácie. V prípade straty hesla pokračujte na stránku Zabudnuté heslo.
  2. Vaše podujatie pridajte cez Váš profil kliknutím na Pridaj podujatie. Vyplňte všetky relevantné údaje k podujatiu. Polia označené hviezdičkou sú povinné. Môžete odoslať aj plagát k podujatiu, poprosíme rozlíšenie 1200×680 bodov, jpg. Po vyplnení formulár odošlete.
  3. V menu “Moje podujatia” máte možnosť sledovať stav vašich podujatí. Po odoslaní formulára sa na stránke Moje podujatia objaví informácia o tom, že podujatie po kontrole administrátorom bude zverejnené. Vaše podujatie bude schválené a zverejnené administrátorom najneskôr do 72 hodín.
  4. Vždy keď Vaše pridané podujatie zmeníte, podujatie sa deaktivuje až pokiaľ zmenu administrátor neschváli. Akonáhle Vaše podujatie administrátor schváli uvidíte ho Vy a aj všetci návštevníci portálu v časti Podujatia TVT.

Ak potrebujete pomôcť môžete napísať email na adresu ncpvat@cvtisr.sk.