Vypočujte si prednášku o hormóne lásky – oxytocíne

Zverejnili sme pre vás záznam z tematickej prednášky v rámci TVT 2021 - Oxytocín – hormón lásky, ale aj liečby.

 

Zároveň si vás dovoľujeme pozvať na poobednú prednášku na tému Akým vplyvom čelí naše srdce a ako ho zachrániť? (prednášať bude Mgr. Branislav Kura, PhD. a workshop bude viesť skúsený lektor a inštruktor prvej pomoci, Mgr. Jozef Minár.

Prednáška s workshopom sa budú streamovať 8. novembra 2021 o 17.00 hod. ako jedno z podujatí v rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku 2021. Viac informácií o prednáške nájdete v ľavom menu v sekcii Prednášky.

 

TVT sa uskutoční v období od 8. do 14. novembra 2021. Z dôvodu epidemiologických opatrení sa viaceré podujatia uskutočnia online. Jednotlivé formy realizácie si môžete overiť priamo na stránkach organizátora.

Hlavnými organizátormi podujatia je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR). Spoluorganizátorom podujatia je AMAVET. Partnermi podujatia sú Slovenské elektrárne a EPSON. Mediálnymi partnermi sú VEDANADOSAH.sk, časopis Quark, Nextech a Zážitkové centrum vedy Aurelium.

Tieto prednášky sú organizované v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra pre projekt s názvom Podpora národného systému pre popularizáciu výskumu a vývoja (kód ITMS: 313011T136), ktorý je spolufinancovaný zo zdrojov Európskeho fondu regionálneho rozvoja.