Registrujte svoje podujatia na TVT 2021

Využite možnosť registrovať podujatia svojej inštitúcie a zapojte sa tak do Týždňa vedy a techniky na Slovensku aj v roku 2021.

TVT 2021 pokračuje - pozrite si prehľad podujatí

  

Pre všetky školy, inštitúcie, organizácie a firmy sme otvorili registráciu sprievodných podujatí. Podujatia TVT sú každoročnou súčasťou TVT a konajú sa v rôznych mestách po celom Slovensku.

Pokiaľ Vaša inštitúcia tento rok organizuje nejaké podujatie, neváhajte ho zverejniť na našom webe. Podrobné informácie o tom ako prihlásiť svoje podujatie nájdete v podsekcii Pokyny k porpagácii, kde čoskoro nájdete aj logá, ktoré môžete použiť pri tvorbe vlastných plagátov.

V ponuke je každoročne množstvo prednášok, workshopov, DOD, konferencií a ďalších podujatí, z ktorých si môžu návštevníci vybrať práve to, ktoré chcú navštíviť. Ich zoznam sa bude postupne rozširovať, preto pokiaľ chcete nejaké podujatie navštíviť, nezabudnite využiť možnosť vyfiltrovať si podujatie napr. podľa mesta, druhu podujatia alebo priamo podľa dátumu. Všetky podujatia budeme pridávať do sekcie Podujatia TVT.