Buďte aj vy jedným z organizátorov podujatí v rámci TVT2021!

Týždeň vedy a techniky sa blíži, preto neváhajte a zapojte sa do 18. ročníka tohto celoslovenského podujatia aj s vašimi online alebo offline aktivitami.

Keďže pandemická situácia komplikuje verejné akcie, mnohé inštitúcie sa aj tento rok rozhodli svoje podujatia presunúť do online priestoru. Či už patríte k nim, alebo ste sa rozhodli pri dodržaní hygienických nariadení zorganizovať aktivity offline, nezabudnite svoje aktivity zaregistrovať na www.tyzdenvedy.sk

 TVT 2021 pokračuje - pozrite si prehľad podujatí

V záujme jednotnej propagácie sprievodných podujatí TVT na Slovensku v roku 2021 sme pripravili logo a pečať TVT 2021 na propagačné materiály. Odporúčame Vám, aby ste svoje podujatia propagovali použitím loga a pečate (napr. na plagáte, brožúre, webovej podstránke a pod.). Dizajnové prvky ako aj inštrukcie k zverejňovaniu podujatí nájdete na www.tyzdenvedy.sk v sekcii Na stiahnutie.

V prípade otázok k zverejneniu podujatí nás kontaktujte cez mail ncpvat@cvtisr.sk.
Každoročne sa počas Týždňa vedy a techniky realizujú po celom Slovensku stovky podujatí zameraných na popularizáciu vedy a techniky. Zoznam všetkých podujatí nájdete na webovej stránke www.tyzdenvedy.sk v sekcii Podujatia TVT.

Hlavnými organizátormi podujatia je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR). Spoluorganizátorom podujatia je AMAVET. Partnermi podujatia sú Slovenské elektrárne a  EPSON. Mediálnymi partnermi sú VEDANADOSAH.skčasopis QuarkNextech a Zážitkové centrum vedy Aurelium.